Aktualności:
<< Poprzednia  Następna >>

Informator dla startujących!

Dodano: 16.05.2019
W najbliższy weekend wystartuje 5. Ultra Kamieńsk czyli górski bieg na 3 dystansach od 6km do ultra!. Poniżej kilka ważnych informacji dotyczących zawodów, które pomogą Wam dotrzeć do biura zawodów, na start i mamy nadzieję że przede wszystkim do mety. Prosimy wszystkich startujących w poszczególnych biegach o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami:
 
czytaj więcej

5. Ultra Kamieńsk już w weekend!

Dodano: 16.05.2019

Piąta edycja Ultra Kamieńsk odbędzie się już w najbliższy weekend (18 – 19 maja). Trasa zawodów jak co roku wytyczona została na terenie Góry Kamieńsk położonej na obszarze gminy Kamieńsk. Zawodnicy do wyboru  mają w tym roku trzy dystanse: 6km, 26 km i 62 km. Uczestnicy dystansu ultra do pokonania będą mieć przewyższenia o łącznej sumie  +/- 1270 m, a półmaratonu +/- 550  Za ukończenie rywalizacji w 5. Ultra Kamieńsk biegacze otrzymają na mecie pamiątkowe medale, a dodatkowo punkty kwalifikujące do UTMB! Na dystansie 62 km będą to 3 pkt ITRA, a za Półmaraton z hakiem - 1 pkt ITRA.  

 

czytaj więcej

Trzy tygodnie do startu!

Dodano: 30.04.2019
W trzeci weekend maja na Górze Kamieńsk odbędzie się piąta edycja biegu Ultra Kamieńsk. W tegorocznej edycji zawodnicy rywalizować będą na trzech trasach 6 km, 25 km i 62 km. Uczestnicy dystansu ultra do pokonania będą mieć przewyższenia o łącznej sumie +/- 1270 m, a półmaratonu +/- 550. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ultrakamiensk.pl 
 
 
czytaj więcej

5. Ultra Kamieńsk biegiem kwalifikacyjnym na UTMB

Dodano: 03.04.2019

Impreza na Górze Kamieńsk odbędzie się w dniach 18-19 maja , za ukończenie rywalizacji w 5. Ultra Kamieńsk otrzymacie punkty kwalifikujące do UTMB! Za ukończenie biegu Ultra Kamieńsk na dystansie 60 km będą to 3 pkt ITRA, a za Półmaraton z hakiem - 1 pkt ITRA! 

 

 

 

czytaj więcej

Dedykowana chusta wielofunkcyjna Saucony!

Dodano: 27.03.2019

Miło nam poinformować, że firma "Saucony" dołączyła do partnerów 5. Ultra Kamieńsk! Dzięki nawiązanej współpracy wszyscy uczestnicy biegu na dystansie półmaratonu i ultra otrzymają w pakiecie startowym pamiątkową, dedykowaną naszej imprezie chustę wielofunkcyjną "Saucony"! Z ofertą marki Saucony możecie zapoznać się na stronie naszego kolejnego partnera www.trucht.com

 

czytaj więcej

Udostępnij numer startowy 5. Ultra Kamieńsk!

Dodano: 18.03.2019
Wybierz dystans i zapisz się na 5. Ultra Kamieńsk, wystartuj z imiennym numerem startowym! Pokaż znajomym, że zmierzysz się z Górą Kamieńsk! Jeśli zapisałeś się już na nasze wydarzenie pokaż swój numer startowy znajomym na facebook’u. Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się na stronie www.zapisy.inessport.pl, w zakładce moje konto/nadchodzące wydarzenia znajdziesz tegoroczny projekt numeru, który można udostępnić jednym kliknięciem! 
 
 
czytaj więcej

5. Ultra Kamieńsk – start zapisów

Dodano: 12.02.2019

5. Ultra Kamieńsk odbędzie się w dniach 18 - 19 maja 2019 roku. Tym razem biegacze na górze Kamieńsk będą mogli spróbować swoich sił na trzech dystansach: Nocna Szóstka, Półmaraton z hakiem i Ultra Kamieńsk – 60 km. Elektroniczne zgłoszenie zostaną uruchomione 12 lutego o godzinie 20:00. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ultrakamiensk.pl

 

czytaj więcej

Rekordowa odsłona 4. Trail Kamieńsk

Dodano: 29.01.2019

Ponad 430 biegaczy ukończyło w minioną niedzielę 4. Trail Kamieńsk, co jest nowym rekordem frekwencji. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy wytyczone na terenach Góry Kamieńsk, której wysokość wynosi 386 m n.p.m. Wśród startujących byli zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i debiutanci, byli również stali bywalcy biegów organizowanych pod szyldem Trail czy Ultra Kamieńsk. 

 

czytaj więcej

Informator dla startujących!

Dodano: 25.01.2019
W najbliższą niedzielę (27.01.2019) widzimy się na 4. Trail Kamieńsk. Prosimy wszystkich startujących w niedzielnym biegu o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami:
  • Biuro zawodów znajdować się będzie na terenie OSIR Góry Kamieńsk – w dniu zawodów – 8:00 – 9:40 – budynek OSIR Kamieńsk.
  • Przed przyjściem do biura zawodów sprawdź swój numer startowy na liście zgłoszeń – www.zapisy.inessport.pl!
 
czytaj więcej

W najbliższą niedzielę biegacze opanują Górę Kamieńsk!

Dodano: 24.01.2019
Po raz czwarty biegacze zmierzą się zimą z Góra Kamieńsk. W najbliższą niedzielę startuje Trail Kamieńsk, do którego zgłosiła się rekordowa liczba ponad 500 zawodników z całej Polski. Zapisy zamknęły się na blisko miesiąc przed zawodami. Rywalizacja toczyć się będzie w zimowej scenerii na dwóch dystansach – 6 km i 30 km. 
 
 
czytaj więcej
<< Poprzednia  Następna >>