Aktualności:

Squeezy i Compressport na Trail Kamieńsk 2018

Dodano: 15.01.2018

 
Wbiegamy w Nowy Rok na pełnej energii! Już niebawem rozpoczynamy pierwsze poważne ściganie, więc nie może zabraknąć mocy. Kolejna edycja Trail Kamieńsk 2018 będzie wspierana przez Squeezy. Niemiecki pionier na rynku żeli energetycznych raz jeszcze zapewni uczestnikom paliwo niezbędne do pokonania naszej trasy. Ponadto, najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni upominkami od firmy Run Centre.
Squeezy na Trail Kamieńsk 2018
W tym roku na zawodników będzie czekać na trasie napój energetyczny Squeezy Energy Drink. Bogactwo węglowodanów o pysznym, pomarańczowym smaku pozwoli na doładowanie mocy w trakcie wysiłku. Produkt wzbogacony o sole sodu i potasu świetnie wpływa na gospodarkę wodną organizmu, dlatego zapewnia najlepsze wsparcie dla każdego biegacza. Warto zwrócić uwagę na to, że napój Squeezy jest pozbawiony sztucznych słodzików oraz barwników, dlatego łatwo się przyswaja i nie ciąży na żołądku. Brak składników pochodzenia zwierzęcego gwarantuje pewne wsparcie także dla wegetarian i wegan, więc skorzystaj z tego na trasie i zdobądź siły na uzyskanie jak najlepszego czasu!
Squeezy – sprawdzone wsparcie
Napój energetyczny Squeezy Energy Drink był obecny także podczas zeszłorocznych edycji Trail Kamień i Ultra Kamieńsk, dlatego gwarantujemy sprawdzony produkt, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Więcej informacji na temat samej marki oraz dostępnych artykułów znajdziesz na http://squeezy.com.pl/.
Nagrody, nagrody…
Dodatkowo, dla najszybszych zawodników nagrody ufunduje firma Run Centre. Sznurówki samozaciskowe Greepers, paski na numer startowy oraz opaski kompresyjne marki Compressport wręczymy tym, którzy najlepiej poradzą sobie z wyzwaniem. Oferta całej firmy jest dostępna na https://runcentre.pl/. Do zobaczenia na trasie!