Aktualności:
<< Poprzednia  Następna >>

3. Trail Kamieńsk w prawdziwie zimowych warunkach

Dodano: 22.01.2018

Mróz, śnieg, zbiegi, podbiegi czyli zimowa edycja biegu na górze Kamieńsk, w której wystartowało ponad 400 zawodników. Trail Kamieńsk to zawody rozgrywane na dwóch dystansach: 6 km i 30 km. W tegorocznej edycji, na „małej pętli” wystartowało 145 zawodników, z których najszybszy okazał się Kamil Romas, pokonując 6 km w czasie 34:55 oraz Magdalena Pierzchała, która zwyciężyła po raz trzeci! Reprezentantka Polski w biegach górskich uzyskała czas 39:00.

 

czytaj więcej

Zimowa odsłona biegu na Górze Kamieńsk

Dodano: 19.01.2018
W najbliższą niedzielę odbędzie się 3. Trail Kamieńsk czyli bieg rozgrywany na Górze Kamieńsk. Zawodnicy rywalizować będą na dwóch dystansach 6 km i 30 km. Lista startowa do biegu została zamknięta blisko miesiąc temu, a na starcie stanie rekordowa liczba ponad 400 biegaczy z całej Polski. 
 
czytaj więcej

Nagradzamy nie tylko najlepszych!

Dodano: 19.01.2018

Podczas tegorocznej edycji Trail Kamieńsk nagradzamy nie tylko najlepszych! Dzięki naszym partnerom nagrodzimy tradycyjnie pierwsze trójki na dystansie 6 km oraz 30 km. Dodatkowe nagrody otrzymają również 5 kobieta i 10 mężczyzna na 30 km! Poniżej zamieszczamy informację o nagrodach: 

 

czytaj więcej

3. Trail Kamieńsk - informator dla startujących

Dodano: 18.01.2018

W najbliższą niedzielę (21.01.2018) widzimy się na 3. Trail Kamieńsk. Tegoroczna odsłona zapowiada się prawdziwie zimowo. Na trasie jest sporo śniegu, jest też ślisko, łatwo nie będzie, ale pewnie między innymi po to się zdecydowaliście na start w naszej imprezie! Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje, które pomogą Wam dotrzeć do biura zawodów, na start i szczęśliwie do mety.

 

czytaj więcej

Squeezy i Compressport na Trail Kamieńsk 2018

Dodano: 15.01.2018
Wbiegamy w Nowy Rok na pełnej energii! Już niebawem rozpoczynamy pierwsze poważne ściganie, więc nie może zabraknąć mocy. Kolejna edycja Trail Kamieńsk 2018 będzie wspierana przez Squeezy. Niemiecki pionier na rynku żeli energetycznych raz jeszcze zapewni uczestnikom paliwo niezbędne do pokonania naszej trasy. Ponadto, najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni upominkami od firmy Run Centre.
 
 
czytaj więcej

3. Trail Kamieńsk z lokalnym wsparciem

Dodano: 11.01.2018
3. Trail Kamieńsk odbędzie się 21 stycznia 2018 roku, do zawodów zgłosiła się rekordowa liczba 440 uczestników! Impreza po raz kolejny została objęta patronatem przez Burmistrza Gminy Kamieńsk – Bogdana Pawłowskiego oraz Starostę Powiatu Radomszczańskiego – Andrzeja Pluteckiego. Dzięki nawiązanej współpracy Gmina ufundowała puchary dla najlepszych zawodników startujących na dystansie 6 km, a Starostwo na dystansie 30 km.
 
 
 
czytaj więcej

3. Trail Kamieńsk - dodatkowe zapisy od 1 stycznia!

Dodano: 28.12.2017
3. Trail Kamieńsk odbędzie się 21 stycznia 2018 roku, a listy startowe zamknęły się już na miesiąc przed zawodami. Jeśli nie udało się Wam zapisać na kolejną odsłonę biegu na Górze Kamieńsk to jeszcze nic straconego! Organizatorzy postanowili uruchomić dodatkowe zapisy, które wystartują 1 stycznia 2018 roku o północy i potrwają do 7 stycznia (na 6 km limit wynosi 150 zawodników).
 
 
 
czytaj więcej

3. Trail Kamieńsk – pamiątkowa chusta dostępna w sklepie Trucht.com

Dodano: 12.12.2017

Wszyscy uczestnicy 3. Trail Kamieńsk na dystansie 30 km otrzymają w pakiecie startowym wielofunkcyjną chustę typu „buff”, która idealnie sprawdza się zarówno zimą jak i latem (szalik, czapka, kominiarka, bandamka, czy frotka) Jeśli podoba się Wam projekt, chcielibyście ją mieć, a nie możecie pobiec, a może chcecie ją komuś podarować? 

 

czytaj więcej

3. Trail Kamieńsk - pokaz, że jesteś z nami!

Dodano: 11.12.2017
Zapisaliście się na 3. Trail Kamieńsk? Pokażcie swój numer startowy znajomym na facebook'u. Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się na stronie www.zapisy.inessport.pl i w zakładce moje konto/nadchodzące wydarzenia znajdziecie tegoroczny projekt numeru, który można udostępnić jednym kliknięciem! 
 
czytaj więcej

Łódzkie Ultra 2017 - klasyfikacja końcowa

Dodano: 09.12.2017
Drugą edycję cyklu Ultra Łódzkie ukończyło 11 zawodników! Przypominamy, że biegacze zdobywali punkty w pięciu imprezach na dystansie od 30 km do biegu 24h do klasyfikacji końcowej liczyły się trzy najlepsze starty. Biegacze punktowali podczas Trail Kamieńsk, Supermaraton Ozorków, Ultra Kamieńsk, Ultramaraton wokół Zalewu Sulejowskiego oraz Ultramaratonu Leśna Dobra 
 
 
 
czytaj więcej
<< Poprzednia  Następna >>