Wolontariat

Dodano: 11.02.2019

Stowarzyszenie „Bądź Aktywny” poszukuje wolontariuszy, którzy chcą współtworzyć 5. Ultra Kamieńsk w ramach którego odbędą się trzy biegi: Nocna Szóstka, Półmaraton z hakiem i Ultra Kamieńsk. Zawody odbędą sięw dniach 18 – 19 maja 2019 r. na terenie Góry Kamieńsk. Poszukujemy osób, które chcą zdobyć nowe doświadczenie, poznać ciekawych ludzi, które lubią sport i kontakt z ludźmi, chcą przeżyć przygodę, cechują się rzetelnością oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Wolontariusze współpracować będą z doświadczonym zespołem osób zajmujących się organizacją imprez sportowych. Udział w przygotowaniu biegu to możliwość zdobycia praktycznych umiejętności przy pracy i organizacji biura zawodów, startu/mety czy prawidłowym zabezpieczeniu trasy.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób uczących się, pracujących jak i emerytów. Współpraca przy organizacji Ultra Kamieńsk to nie tylko praca, ale przede wszystkim pomoc biegaczom, którzy będą zmagać się z dystansem, walczyć o wygraną czy pokonywać swoje słabości.

Dla wszystkich osób, które zgłoszą się do pomocy przy organizacji jednej z największych imprez biegowych w województwie łódzkim przygotowaliśmy specjalny pakiet:
– pamiątkowa koszulka techniczna
– certyfikat Dane kontaktowe:

Wiola Krauze
609 203 400
wolontariat@badzaktywny.org