Dystans: 6km i 30km

Data: 27 stycznia 2019

Do startu zostało:

Aktualności:

Nagradzamy nie tylko najlepszych!

Dodano: 19.01.2018

Podczas tegorocznej edycji Trail Kamieńsk nagradzamy nie tylko najlepszych! Dzięki naszym partnerom nagrodzimy tradycyjnie pierwsze trójki na dystansie 6 km oraz 30 km. Dodatkowe nagrody otrzymają również 5 kobieta i 10 mężczyzna na 30 km! Poniżej zamieszczamy informację o nagrodach: 

Kobiety i mężczyzni 6 km:

1. Kosmetyki od firmy Efektima + sznurówki Greper.

2. Kosmetyki od firmy Efektima + pasek na numer Compressport.

3. Kosmetyki od firmy Efektima + pasek na numer Compressport.

Dodatkowo 3 pierwszych mężczyn otrzyma nagrody od firmy Wspaniałe Ciało Bełchatów.

Kobiety i mężczyzni 30 km:

1. Kosmetyki od firmy Efektima + izotonik Squeezy + opaski Compressport.

2. Kosmetyki od firmy Efektima + izotonik Squeezy + sznurówki Greper.

3. Kosmetyki od firmy Efektima + izotonik Squeezy + pasek na numer Compressport.

Dodatkowo 3 pierwszych mężczyn otrzyma nagrody od firmy Wspaniałe Ciało Bełchatów, a 5 kobieta i 10 mężczyzna zestaw izostonika od firmy Powerade.

Trail Kamieńsk 2017 (film)

Trail Kamieńsk 2016 (film)

Trasa - Ultra Kamieńsk

Trasa Ultra Kamieńsk została wyznaczona na terenach góry Kamieńska, której wysokość wynosi 386 m. n.p.m. jest to najwyższe wzniesienie
w środkowej Polsce. Uczestnicy, którzy zdecydują się na start, do pokonania będą mieli trasy z licznymi zbiegami i podbiegami
oraz niezapomnianymi widokami

Góra Kamieńsk → informacje

Mapa wysokości

Mapa i profil wysokości biegu
30 km
6 km
Pamiątkowa Koszulka

Koszt - 45 PLN

Partnerzy
Partnerzy Lokalni
Patroni Medialni
Organizator
O nas

Pomysł na organizację biegu na górze Kamieńska zrodził się w naszych głowach jakieś dwa lata temu, od tego czasu mocno ewaluował, aż do formuły w której odbędzie się rywalizacja na najwyższym wzniesieniu w centralnej Polsce. Chcąc zachęcić do udziału w Ultra Kamieńsk zarówno osoby, które w górach startują od lat jak i początkujących biegaczy, którzy chcą sprawdzić czy bieganie po górach jest dla nich przygotowaliśmy dwa warianty biegu: dystans 50 km, 25 km.

Dodatkowo od 2016 roku odbywa się również zimowa odsłona imprezy, uczestnicy mają do wybory dwa dystansie 6 km i 30 km. Zespół organizacyjny inesSport to grupa pasjonatów biegania, którzy od lat biorą udział w biegach rozgrywanych w górach bądź rajdach przygodowych. Lokalizacja zawodów nie jest przypadkowa również, że względu na znaczenie góry Kamieńska dla biegaczy z województwa łódzkiego, który bardzo często wykorzystują ją w przygotowaniach do startów w górach.

Kontakt

Stowarzyszenie Bądź Aktywny

zawody@badzaktywny.org